http://www.gor-pak.pl/uploads/images/puste.jpg

GÓR-PAK P.H.U. Marcin Górny
ul. Inżynierska 3
20-484 Lublin
NIP: 712-205-28-17

Kontakt

  

 

Centrala Lublin :

GÓR-PAK P.H.U. Marcin Górny
20-484 Lublin ul. Inżynierska 3
NIP 712-205-28-17

Biuro i administracja:

Anna Kowalczuk
tel: 81-448-22-84...85
tel / fax: 81-441-71-29
mobile: 668-070-632
e-mail: info@gor-pak.pl

Iwona Błaszczyńska
tel: 81-448-22-84...85
tel / fax: 81-441-71-29
mobile: 663-930-130
e-mail: windykacja@gor-pak.pl

Dział sprzedaży:

Specjalista ds. sprzedaży:
Marek Dec
mobile: 793-879-691
e-mail: m.dec@gor-pak.pl

Specjalista ds. sprzedaży:
Marcin Palak
mobile: 690-499-998
e-mail: marcin.palak@gor-pak.pl

  

 

Oddział Gniezno :

62-200 Gniezno ul. Witkowska 40 
tel / fax: 61 426-10-44
mobile: 608-486-931
e-mail: gniezno@gor-pak.pl

Dział sprzedaży:

Specjalista ds. sprzedaży:
Krzysztof Hoffmann
mobile: 606-642-916
e-mail: krzysztof.h@gor-pak.pl

Specjalista ds. sprzedaży:
Natalia Górna
mobile: 660-535-402 
e-mail: natalia.gorna@gor-pak.pl

 

Oddział Poznań :

60-179 Poznań ul. Grunwaldzka 227
tel: 61 847-31-07
fax: 61 841-16-07

Dział sprzedaży:

Dyrektor Handlowy:
Mariusz Lesicki
mobile: 601-963-035
e-mail: m.lesicki@gor-pak.pl

Specjalista ds. sprzedaży:
Małgorzata Macioła - Lesicka
mobile: 727-681-485
e-mail: poznan@gor-pak.pl
 

 
 
 

Przedstawiciel terenowy Gdynia - Polska północ:

Specjalista ds. sprzedaży:
Marek Nosewicz
mobile: 793-879-690
e-mail: m.nosewicz@gor-pak.pl

 

Przedstawiciel terenowy Bytom - Polska południe:

Specjalista ds. sprzedaży:
Monika Zorychta
mobile: 668-576-809
e-mail: monika@gor-pak.pl