http://www.gor-pak.pl/uploads/images/samoprzyp.jpg

Taśma samoprzylepna

Taśmy ręczne
 
Taśmy samoprzylepne oferowane przez GÓR-PAK wykonane są na bazie polipropylenu i wykorzystywane do zamykania różnego rodzaju opakowań. Dostępne są w kolorach podstawowych: bezbarwnym, brązowym i białym.
Podstawowe parametry taśm to:
  • materiał: polipropylen 
  • rodzaj kleju: akryl, hot melt, kauczuk naturalny 
  • duża odporność na rozdarcie 
  • doskonała przyczepność 
Na zamówienie klienta wykonujemy dowolne nadruki na taśmach samoprzylepnych. 
 
 
Taśmy maszynowe

W naszej ofercie znajdują się taśmy klejące maszynowe, które są wykorzystywane do zaklejania kartonów, pudeł i innych opakowań zamykanych za pomocą maszynowych systemów pakujących. Ten rodzaj taśm opakowaniowych jest wytrzymały i przyczepny. Producent taśm korzysta w różnego rodzaju klejów, dzięki czemu klienci mogą wybrać produkt odpowiadający swoim potrzebom. Do wyboru mają Państwo taśmy klejące do pakowania na kauczuku naturalnym, przezroczyste taśmy akrylowe oraz samoprzylepne taśmy pakowe z nośnikiem polipropylenowym i klejem syntetycznym typu Hot Melt.
 
 
Uchwyty do taśm
 
Urządzenia ręczne do aplikacji taśm i folii znalazły szerokie zastosowanie w sektorze opakowaniowym. Dzięki swojej ergonomii ; paletyzacja, owijanie, pakowanie wszelkich towarów i ładunków staje się czynnością prostszą i bardziej efektywną. Z doświadczenia wiemy, że nowoczesne podajniki taśmy samoprzylepnej w znacznych stopniu zwiększają komfort i wydajność pracy, a czas potrzebny do wykonania analogicznych zadań wykonywanych za pomocą podajnika skraca się nawet o połowę.