http://www.gor-pak.pl/uploads/images/tasmyyy.jpg

Taśmy poliestrowe

Taśmy poliestrowe WG
 
Znajdujące się w ofercie GÓR-PAK taśmy poliestrowe WG zapewniają idealne zabezpieczenie ładunków do transportu i charakteryzują się dużą wytrzymałością i elastycznością przy niewielkim ciężarze właściwym. W większości przypadków mogą zastąpić taśmę stalową dodatkowo zapewniając brak ryzyka zranienia się przy bandowaniu, pakowaniu jak i odpakowywaniu. Dostosowując się do kształtu wyrobu, nie niszczą towarów przy bandowaniu oraz doskonale amortyzują uderzenia. Taśmy poliestrowe WG dzięki wysokiej odporności na czynniki atmosferyczne nie rdzewieją oraz nie barwią zabezpieczanych towarów.
 
Taśmy kompozytowe
 
Pokryta tworzywem sztucznym taśma poliestrowa stanowi najnowsze rozwiązanie technologiczne w zakresie elastycznych taśm niemetalicznych. Cechuje je duża wytrzymałość na zerwanie, a ich parametry mechaniczne są całkowicie niezależne od warunków klimatycznych.
 
Taśmy tkane
 
Unikalny splot włókien poliestrowych lokują taśmy poliestrowe tkane w miejscu najbardziej niezawodnych, prostych, bezpiecznych, ekologicznych, uniwersalnych i niedrogich materiałów do pakowania towarów na paletach oraz zabezpieczania bardzo ciężkich ładunków. Najnowszej generacji taśmy poliestrowe oprócz włókien wzdłużnych posiadają także włókna poprzeczne.